Житловий масив “ПАСІЧНИЙ” 2-а черга

By admin 4 роки ago
Житловий масив “ПАСІЧНИЙ” 3-я черга

Житловий масив „Пасічний“ є наймаштабнішим проектом житлового будівництва компанії «Ваш Дім» у Львові. Цей комплекс буде повністю новозбудованим житловими масивом у м. Львові побудованим за концепцією «місто в місті».

Пасічний – це 2500 квартир, в яких житимуть родини та незалежні самостійні львів’яни. Наші мешканці -різні за віком та уподобаннями. Для ваших авто ми збудували два сучасні підземні автопаркінги на 140 місць. Автопаркінг працює цілодобово та знаходиться під постійною охороною. Серед інших додаткових сервісів – сезонне зберігання автошин та велопаркінг. Підземні паркінги обладнано камерами відеоспосереження, системами пожежогасіння та димовидалення.

Для тих, хто прагне знати усі останні новини та перебувати на постійному зв’язку з друзями та рідними – Wi-Fi на території усього житлового комплексу, для інтелектуалів та книгоманів – буккросинг, облаштовані місця для обміну книжками поміж мешканцями “Пасічного”. “Пасічний” – це нове і цікаве товариство, нові друзі та яскраві емоції!