Житловий масив “ПАСІЧНИЙ” 3-я черга

By admin 4 роки ago

Житловий масив „Пасічний“ є наймасштабнішим проектом житлового будівництва компанії «Ваш Дім» у Львові. Цей комплекс буде повністю новозбудованим житловими масивом у м. Львові побудованим за концепцією «місто в місті».

Пасічний – це 2500 квартир, в яких житимуть родини та незалежні самостійні львів’яни. Наші мешканці -різні за віком та уподобаннями.
3а черга будівництва складається з двох 8-9ти поверхових будинків, загальною місткістю на 296 квартир.

Для молодих мам – дитячі майданчики і лісова зона, де можна гуляти з малечею і дихати свіжим повітрям, для чоловічого товариства – спортивні майданчики, а для людей зрілого віку – відпочинкові зони, де можна влаштувати довгі посиденьки.

Для тих, хто прагне знати усі останні новини та перебувати на постійному зв’язку з друзями та рідними – Wi-Fi на території усього житлового комплексу, для інтелектуалів та книгоманів – буккросинг, облаштовані місця для обміну книжками поміж мешканцями “Пасічного”. “Пасічний” – це нове і цікаве товариство, нові друзі та яскраві емоції!

Для ваших авто ми збудували два сучасні підземні автопаркінги на 140 місць. Автопаркінг працює цілодобово та знаходиться під постійною охороною. Серед інших додаткових сервісів – сезонне зберігання автошин та велопаркінг. Підземні паркінги обладнано камерами відеоспосереження, системами пожежогасіння та димовидалення.