Виконання комплексу робіт з виготовлення та монтажу металевих дверей та алюмінієвих вхідних груп на будівництві житлового будинку

Доброго дня!

Будівельний Холдинг, до складу якого входять компанії ТзОВ «ЖБК «Ваш Дім», ТзОВ «Технопарк ЛЗТА», ТзОВ «БК «Прогрестехбуд», ТзОВ «Автогараж», запрошує Вас прийняти участь у тендері на у тендері на виконання комплексу робіт з виготовлення та монтажу металевих дверей та алюмінієвих вхідних груп  на будівництві житлового будинку ЖБ-13 на вул. Пасічній, 133 у м. Львові.

У вкладених файлах надається специфікації металевих дверей для заповнення Учасниками, робочий проект 16-11-4 (5, 6, 7) – АР ( секція 4 – аркуші 33, 34, секція 5 – аркуші 33, 34, секція 6 – аркуші 36, 37, секція 7 – аркуші 35, 36) та проект договору субпідряду.

Обов’язкове:

  • Врахування відсотку генпідрядних – 3,5 %;
  • Гарантійні зобов’язання не менше 5-ти років на монтажні роботи;
  • Резервування 5% на 12 місяців від моменту підписання останнього акту виконаних робіт;
  • Опис технологічного процесу надає претендент як додаток до комерційної пропозиції.

Форма подачі комерційної пропозиції у будь-якій формі, з зазначенням повного переліку робіт, об’ємів, назвою матеріалів тощо (рекомендовано, але не обов’язково, програмному комплексі АВК-5).

В термін до 18:00 12.01.2018 р. прошу відповіддю на цей лист-запрошення направити:

  1. Лист-підтвердження про ознайомлення з проектною документацією;
  2. Питання, які у Вас виникли під час ознайомлення з проектною документацією;
  3. Підтвердження прийняття умов Договору/протокол розбіжностей/коригування пунктів, з якими Ви не погоджуєтесь.

У випадку відсутності питань від Учасників, термін прийому пропозицій – 18:00, 19.01.2017 р.

Існує вірогідність, що тендер проходитиме у два етапи. Перший проводитиме власними силами безпосередньо замовник: збиратимуться пропозиції компаній-учасників, проходитиме аналіз цін та додаткових вимог і на основі цих даних буде прийняте рішення щодо проведення чи не проведення другого етапу.

При прийнятті рішення про продовження тендеру, залучатиметься тендерний відділ ПАТ “Концерн Галнафтогаз”, який за процедурою багатокрокового зниження цін визначить переможця.

!!!Наголошуємо, що проведення другого етапу тендеру є можливим але не обов’язковим, тому просимо надати кошторисну вартість з урахуванням максимальної корпоративної знижки по даному тендеру.

У випадку проведення тендеру в один етап, додаткові знижки, вигідніші умови з аргументацією, що “їх залишили на випадок проведення другого етапу”, не прийматимуться.

Прохання задавати питання електронною поштою! У випадку необхідності, термін прийому пропозицій може бути продовжений на Вашу вимогу.

Заздалегідь дякуємо за участь та сподіваємося на плідну співпрацю.

 

З повагою,

Керівник тендерного комітету

ТзОВ «ЖБК «Ваш Дім»,

ТзОВ «Технопарк ЛЗТА»,

ТзОВ «Прогрестехбуд»,

ТОВ «Автогараж»

З повагою,

Маріна Антонова
Керівник тендерного відділу
+38 067 208 87 54